Choď na obsah Choď na menu
 


Čo si myslia blízky o Mileyninom novom strihu...

Miley si iba nedávno úplne ostrihala vlasy a samozrejme si to veľa celebrít všimlo a vyjadrili svoj názor.

Ako prvý je tu Mileynin snúbenec Liam, ktorí je trochu nerozhodný. Najprv tvrdí, že sa Mileynin nový účes páči čo potvrdila aj samotná Miley, ale potom zase tvrdí, že si tie vlasy ostrihať nemala, pretože na nej hrozne miloval jej hnedé dlhé vlasy.

Miley na twitter tweetla, čo si Liam o tejto zmene myslí:

"He loves it :) last night he said I look the happiest he’s seen me in a while :) he likes seeing my eyes more."

(Miluje to! Včera večer povedal že keď sa na mňa pozrie, tak že vyzerám šťastnejšia. Teraz sa omnoho radšej pozerá na moje oči.)

Liam sa taktiež zúčastnil na rozhovore v “Good Morning America” kde rozprával o jeho filme The Hunger Games ktoré vychádzajú na DVD a na konci sa zmienil, že Mileynine vlasy sa mu páčia..Pozrite si video..
 

 Síce všade hovorí, že sa mu Mileynine krátke vlasy páčia, v skutočnosti vlastne len dúfam, že si Miley svoje vlasy nechá - to zistil Now magazine.

"He honestly didn’t think she’d go through with it. He’s always loved her long hair."

 Ďalej je tu moderátorka Ellen DeGeneres s TV Show Ellen, ktorá Mileynine vlasy miluje až tak, že ich odkopírovala. Mileynine nové vlasy spôsobujú kopu kontroverzie. Niektorí sú z jej nového účesu šťastný a myslia si, že jej to pristane, druhý nemôžu uveriť, že si tie vlasy odsekla.

"I love @MileyCyrus’ new haircut so much that I copied it."

(Milujem Mileynine nové vlasy, až tak, že som ich odkopírovala)

 

Pridala sa aj Vanessa Hudgens, ktorú zastihli paparazzi minulý týždeň a spýtali sa jej, čo si myslí na Mileynin nový účes a ona na to:

"I love it!"

Vanessa si už ostrihala vlasy na krátke a niektorí sú zvedavý, či si ich ostríha znova (len dúfam, že nie!)

Vedeli ste, že Miley a Charlie Sheen sú si navzájom veľký fanúšikovia? Po dlhšom čase sa Miles objavila na twitteri hlavne kvôli svojím fanúšikom ale aj pre to, aby sledovala, čo má Charlie za lubom. Na twitteri si navzájom zložili poklonu a Charlie oznámil, že Mileynin strih sa mu páči

Miley:

"@charliesheen IS THE [bomb icon]."

Charlie:

"Idk, w/ that new haircut Miles…You’re the [bomb icon], Come watch the show at my place! xo c"


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blbci

(Miley je naj, 5. 11. 2013 18:39)

Vy debilovia ak ste jej fanúšikovia tak ju majte radi takú aká je je to ona ak vy trapákovia mate Fb tak si pozrite stránku Queen Cyrus Miley je úžasná taká aká je.

mileynine vlasy

(miranda, 16. 9. 2012 14:30)

ja si myslím že vtedy ked mala miley svoje hnedé dlhé vlasy tak bola ako ostatné normálne dievčatá ale teraz vyzerá ako lady gaga nič zlom si super miley a budem ta mat rada aj ked budeš hociaké vlasy tebe sluší všetko

Re: mileynine vlasy

(aja, 21. 12. 2012 19:55)

byia to moc pekna holka ale ted je sice pekna taky ale proste držim ti palce je to skoda prosim vratse zase spatky

mileyne vlasy

(lilly, 11. 10. 2012 19:56)

Myslim si ze miley si nemala dat ostrihat vlasy ked mala dlhe hnede vlasy a bola hannah montana bola uzasna a pekna.kazdy den pocuvam od hanny aj miley pesnicky.chyba mi miley cyrus.vam sa teras paci miley s kratkymi vlasmy.

H/M

(Hannah Montana/Peťka, 31. 8. 2012 12:50)

Keby bola Miley znovu stará Hannah.Bolo to omnoho lepšie.

mileyne vlasy

(lilly, 11. 10. 2012 19:50)

Myslim si ze Miley si nemala dat ostrihat viasy vtedy ked mala dlhe hnede vlasy a bola Hannah Montana bola uzasna.vam sa teraz paci Miley ked ma kratke vlasy mne teda nie davam jej teraz velke FUJ v minulosti JEJ.