Choď na obsah Choď na menu
 


Miley Cyrus - The 2012 iHeartRadio Music FestivalMiley Cyrus a pripojila k Demi ako jedna z hviezd na festivale The 2012 iHeartRadio Music Festival ktorí sa konal v MGM Grand Garden Arena pri  MGM Grand Hotel & Casino v Las Vegas. 19 - ročná kráska letela do Sin City na každoročnú udalosť ešte v popoludňajších hodinách a poriadne si to užila. V zákulisí sa stretla s Jon Bon Jovim s ktorým zapózovala a ukázala svoj dlhý jazyk :D a Flavor Flav si ju zase zmýlil s Gwen Stefany, ktorá tam bola tiež, začo sa potom veľmi ospravedlnil.

Trying out her skills: Miley hobnobbed with Gwen Stefani backstage in her capacity as guest presenter for the festival

Miley sa na toto podujatie obliekla dosť extravagantne. Obliekla si čierny crop-top s nádychom Mileyniných tetovaní ktoré len tak vytŕčali a ku tomu zladila striebornú sukňu nasadenú vysoko nad pásom. Jej vzhľad sa končí už iba chudým Moschino opaskom, leopardími topánkami a novým blond účesom.

 

Toned: Miley Cyrus showed off her taut stomach in a black crop top as she mingled backstage at the iHeartRadio music festival in Las Vegas on Friday night

Na tomto festivale sa tiež spustili rozhovory o Mileyninej váhe, proti ktorým sa bránila bezlepkovou diétou. Na twitter tiež napísala že nie je žiadna anorektička a nie je to o hmotnosti ale o zdraví, a ona zdravá je!
 
 

Playful: Miley pulled a comical face as she posed alongside music legend Jon Bon Jovi

Viacej fotiek si pozrite vo fotogalérii.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.