Choď na obsah Choď na menu
 


Miley - média, priateľ, rodina, vodičák a škandály

miley-cyrus-rome-premiere-08.jpgMédia jej robia ťažkú hlavu, pretože ju prenasledujú na každom kroku ako každú inú hviezdu. "Keď si chcem s niekým vyraziť, vôbec  si to neužijem!" Pritom Miley je obyčajnou teenagerkou, ktorá sa občas pobije so svojím bratom, občas zabudne text k vlastnej pesničke a na ulici sa obzerá za peknými chapcami. Jediný rozdiel je, že Cyrus musí všetko absolvovať pod drobnohľadom  novinárov a fotografov...
Miley je bežne vystavovaná tlakom, ktoré bežná baba nikdy nezažije. Sama pripúšťa, že je to veľmi ťažké. "Niekedy mi to robí problémy, keď si chcem vyraziť von s kamošmi. Chceme sa baviť len tak, ako sa decká bavia, ale niekedy sa to proste nedá, keď vás stále niekto prenasleduje. Ale tiež je to aj zábava, keď zo mnou chodia iné decká po podpis a tak, hehe!"
Miley priznáva, že aj napriek tomu, že je veľká hviezda a má toho za sebou viac ako mnohí dospeláci, ešte stále majú v nich v domácnosti hlavné slovo RODIČIA.

77e456fb66_79485155_o2.jpgJej otec Billy je známy country spevák, ktorý v 90. rokoch trhal rekordy so svojou skladbou "Archy Breaky Heart". Ako to vlastne u nich doma vyzerá? Kto má hlavné slovo? Aký majú domáci systém, aby sa stále nehádali a žili v pohode?
"Hlavné slovo ma vždy mama a ocko, ale mne sa to ja tak páči, keď môžem byť doma s nimi. Pomáhajú mi upokojiť sa, lebo niekedy som až príliš aktívna a človek si potrebuje dať pauzu, aby sa úplne nezničil. Je však jasné, že ako každá teenagerka ani ja nie som úplne poslušná, hehe!  Vtedy ma rodičia potrestajú. A to je vec, ktorú nenávidím! Najhoršie je, keď mi za trest vezmú mobil ale ma odpoja od internetu. To je moja nočná mora!"


813570_miley-cyrus-grammy-grammy2011.jpgA za čo  vlastne dostáva za tresty? "Mám mladšieho brata. Má len rok menej než ja a niekedy sa dokážeme poriadne hádať. Asi ako mnoho iných súrodencov. Vtedy nastúpi mama a začne úradovať, a keď to  veľmi preženieme, aj trestať!"
Otec Miley je jej otcom nielen v súkromí, ale aj na pľaci. Je to vlastne jej normálny herecký kolega. Ako sa ich rodinný vzťah premieta na scénu?
"S ockom máme na pľaci pri nakrúcaní rovnocenný vzťah. Hoci je môj skutočný ocko, na pľaci na to musíme zabudnúť. Tam sme kolegovia. Berieme to prísne, profesionálne a na scénu neprenášame problémy z domova. A naopak, nič z práce nenosíme domov..." Hoci je otec Miley hudobnou legendou v štýle country, Miley to po ňom nezdedila. Jej srdce patrí rock'n rollu.

341fc73c85_52745440_o2.jpg"Killers a Coldplay sú moje obľúbené skupiny," prezradila. "Ale keď nahrávam a spievam, koncentrujem sa na vlastnú hudbu a vtedy nič iné nepočúvam. Robím to preto, aby sa mi nestalo, že niečo nechtiac odkopírujem. Chcem, aby to bola len moja vlastná hudba!"
Miley sa už nevie dočkať novembra, keď bude mať šestnásť rokov. Prečo? V Amerike je to vek, v ktorom si môže človek spraviť VODIČÁK a konečne  môže začať jazdiť na vlastnom aute! Po akom aute Miley túži?
"Po čomkoľvek, čo je schopné jazdy, haha! Vážne! Momentálne by som brala čokoľvek, čo ma spoľahlivo prenesie z bodu A do bodu B. Možno až neskôr si kúpim autíčko na parádu..."
No a napokon poďme na jej ŠKANDÁLY! Miley sa dostala do rečí v apríli, keď pózovala pre svetoznámu fotografku Annie Leibovitz. Na jednej z fotiek totiž odhaľuje holý chrbát, zatiaľ čo si prikrývkou zakrýva hrudník.

989b4c6339_46812402_o2.jpg Kvôli tejto fotke sa na ňu začali valiť kritiky zo všetkých strán, aj keď sa to jej otec snažil vysvetliť ako omyl. Fotografia vraj vznikla až po jeho odchode z fotenia...Samotná Miley neskôr vydala vlastné vyhlásenie, v ktorom sa za fotografiu ospravedlnila.
" Súhlasila som s vyrobením série umeleckých fotografií. Po ich zverejnení spolu s príbehom som v rozpakoch. Nikdy som nemala v úmysle nafotiť fotku a úprimne sa ospravedlňujem fanúšikom, ktorých sa to dotklo..."
Keď však Miley dostala otázku, aký bol jej najtrápnejší zážitok, spomínaná fotografia to rozhodne nebola...
"Najtrápnejšie som sa cítila, keď mi vypadol text k vlastnej skladbe. Raz som spievala See You Again a zrazu tma. A to som tú pesničku hrala dennodenne!  Ako sa to stalo, že som zabudla text, to neviem, ale stalo sa a bolo to fakt hrozné!"

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(MashaVor, 13. 12. 2017 14:14)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any antibot CAPTCHA's.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

myli cyrus

(Daniela, 26. 12. 2012 20:48)

si kocka myli cyrus hahahaha

OMG

(Liliana, 10. 4. 2012 1:58)

Tento popis ma rozosmial :D gramatické chyby 10r "dievčatka" ktoré nevie ani čo píše kedže Miley nezložila text "see you again" :D:D ale nehám ťa vtom :D polka z tohoto textu je vymyslená a Miley takéto veci nepovedala toto povedala adminka stránky ;) úbohe ! :D

Re: OMG

(Adminka, 10. 4. 2012 11:35)

1. Ale no....zase také veľké gramatické chyby tam nie sú. Vlastne...po tvojom komentári som to prešla a našla som akurát jednu hrubku a ostatné slová som iba zle napísala. Ale bohužiaľ...každému ujde ruka keď píše nejaký text. Nehovor že si sa ty nikdy nepomýlila.
2. Tento text som si nevymyslela, všetko je tu pravda, akurát že Miley vtedy nebola taká stará, mala asi možno 15 - 16 rokov, takže neviem skade si prišla na to, že je to vymyslené.

3. Pesničku See You Again zložila Miley. Keď neveríš tak sa pozri na wikipédia, takže toto tiež neviem skade máš.

A rob sa naďalej múdrou....!!!

krasa

(katka , 24. 3. 2012 20:12)

Bola som na tejto sranke a je to super