Choď na obsah Choď na menu
 


Miley Cyrus zakázala otcovi vystúpiť v televízii

 

Miley Cyrus zakázala otcovi vystúpiť v televízii


 
o_cyrus-billyray.jpgSvet je naruby! Miley Cyrus mala len nedávno 18. narodeniny a už sa stala "hlavou" rodiny. Svojmu otcovi zakázala, aby vystúpil v televíznej show. Je to trest za to, že svoju dcéru kritizoval

Billy Ray Cyrus má na krku problémy so svojou slávnou dcérou. Nedávny rozhovor, ktorý country hudobník poskytol magazínu "GQ", Miley poriadne nahneval. Kritizoval v ňom jej neviazaný životný štýl. Prirovnal ju v ňom k zosnulej Anne Nicole Smith. Teraz sa to Billymu vrátilo ako bumerang.

"Keď Miley zistila, že jej otecko má v stredu vystúpiť v show 'The View', nazlostila sa," povedal jeden priateľ rodiny väčšinou dobre informovanému blogu "PopEater". "The View" je obľúbená americká show s piatimi moderátorkami, medzi ktorými je aj herečka Whoopie Goldberg.

"Len minulý týždeň si Billy otvoril ústa pre GQ a teraz si chcel posedieť s moderátorkami a hodiť na rodinu ďalšiu špinu. To Miley a jej tím nedopustí."

Herečka speváčka otcov rozhovor v "GQ" zatiaľ nekomentovala. Ale v súkromí to asi vyzeralo ináč: "Na začiatku Miley otca bránila. Chcela veriť tomu, že ho magazín oklamal, aby mohol porozprávať škaredé veci."

A možno je pravda úplne niekde inde a Billy Ray si príhodu s dcérou vymyslel, aby si urobil pred televíznym rozhovorom reklamu. To sa uvidí, až keď sa spomínaná show odvysiela.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

BEST software for captcha breaking!

(MashaVor, 13. 12. 2017 9:48)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break almost any antibot CAPTCHA's.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"