Choď na obsah Choď na menu
 


Miley - jej album Breakout a koncerty

jjj.jpgVo  svojom albume BREAKOUT,  ktorý v Amerike vyšiel koncom júla, Miley dokazuje, že dospieva. Jej prvý singel "7 Things" sa po nasadení do rebríčkov vyšplhal zo 70. priečky okamžite medzi prvých desať najúspešnejších skladieb!

 

7_016.jpg"Aj sama cítim. že pomaly dospievam," povedala Miley. Pesničky som si napísala sama okrem dvoch. Posledná  s názvom "Meet Miley Cyrus" sa venuje mne. Je o  tom, kto som, a trochu hlbšie rozoberá, čo som do teraz prežila v posledných rokoch." Miley sa do textov pustila sama a nezáležalo jej na tom, ako dlho to bude trvať. "Bolo mi jedno, koľko mi to potrvá, ale chcem si písať texty do konca života. Milujem to a je to istý druh úniku z reality. Dúfam, že sa mi to na tomto albume podarilo. Chcem byť textárkou!"
Po vyjdení každého úspešného albumu nasleduje koncertné turné a Breakout nie je žiadnou výnimkou. Hoci je momentálne úplne zaneprázdnená nakrúcaním tretej série "Hannah Montana", jej pracovný tím už plánuje ďalšiu šnúru koncertov - po veľkom úspechu v roku 2007, keď sa jej podarilo získať vyše milióna nových fanúšikov!
"Zvažujeme možnosti a rozmýšľame o tom, že by sme spravili  niekoľko koncertov v niektorom z veľkomiest a zároveň zopár menších vystúpení v obchodných centrách," povedal jej koncertný manažér.
"Ostáva len zvážiť, kde konkrétne  sa to bude diať, pretože ak pôjdeme do prvej pätnástky najobľúbenejších obchodov, ľudia si to nebudú môcť dovoliť, keďže sú veľmi drahé..."

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(MashaVor, 13. 12. 2017 10:55)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break any antibot protection.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

supéer

(nika, 4. 1. 2012 18:35)

miley je proste cool aj ked je hannou montanou