Choď na obsah Choď na menu
 


Priatelia a rodina sa bojí o jej zdravie!

miley-cyrus-backless-tee-in-philly.jpgČasopis Star odhalil, že sa Mileynina rodina a jej priatelia obávajú o jej zdravie! Ide o jej hmotnosť, časté fajčenie, nový účes a to, že si dáva na seba čoraz viac a viac tetovaní!

Zdroj oznámil časopisu:

"Z Miley sa stál úplne iný človek. Jej nový vzhľad a zmena mentality ju robia skoro na nepoznanie a to hlavne tím ľuďom, ktorí ju poznajú najlepšie. Rodina v poslednom čase na chvíľku začala hovoriť o  intervencií, ale ten účes už bol čerešničkou na torte. Už nám iba chýba, aby začala fičať na drogách"

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zdravie...

(Hannah Montana/Peťka, 31. 8. 2012 12:42)

16 tetovaní a možno aj viac.Miley si neuvedomuje Ako si siaha na zdravie.Aj úplne malé srdiečko čo má pri prste môže spôsobiť rakovinu kože.

PS:Miley mala by si s tým prestať.

Re: Zdravie...

(Dorotka Delinčáková, 17. 3. 2015 21:35)

Máš pravdu

Zahrávanie sa so s vojou kariérou

(Hannah Montana/Peťka, 31. 8. 2012 14:08)

Ako viete ked bola Hannah Montana mala nadherný čistý hlas.To bolo asi za to že Hannah Montana nefajčila.Teraz počujete Mileynin hlas.V tom hlase je rozdiel=prefajčený.PS:Miley si super len ťa trochu nespoznávam.Kde je tá stará Miley?

Re: Zahrávanie sa so s vojou kariérou

(Dorotka Delinčáková, 17. 3. 2015 21:34)

Ty si puk veď keď hrala hannah montana tam ju darovali. Ona nevie hovoriť po slovensky veď je Američanka a tak chrchlavo hovorila už od narodenia. :-)