Choď na obsah Choď na menu
 


Mileynin nový film So Undercover

miley-on-set-so-undercover-miley-cyrus-18471866-293-400.jpgAj vám sa tak páčili Mileynine filmy ako The Last Song čí Lol?? Tak potom sa môžete tešiť na ďalší film v ktorom si Miley zahraje hlavnú postavu menom Molly Morris. NOVÝ FILM - So Undercover bude mať v Amerike premiéru 7.12.2012!!

Je to akčná komédia režiséra Toma Vaughana, scénár - Allan Loeb a Steven Pear, herci - Miley Cyrus, Jeremy Piven, Mike O'Malley a Josh Bowman.

 


O filme:

Molly Morris (Miley Cyrus) je pekné, zlaté, ostré a  zanedbané dievča, ktoré pracuje ako súkromný detektív na mieste jej otca Sama (Mike O'Malley) pokým nedostane zase späť svoju prácu. Molly dostane pracovnú ponuku od FBI, ktorá jej ponúka dosť peňazí na pokrytie peňazí ktorý jej otec stratil. Molly má ísť tajne zachrániť mafiánsku dcéru Alex. Molly je tak prinútená sa zmeniť na kultivované a zdvorilé dievča. V dome sorority sisters Molly musí ako tajná agentka pod menom Brooke Stonebridge vyšetriť okolie domu aby získala potrebné informácie o Alex (Lauren McKnight) ale nato sa nečakane zamiluje do pôvabného a sladkého Nicolasa (Josh Bowman)
Veľa scién bolo natáčaných v univerzite Tulane v areáli Uptown.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.