Choď na obsah Choď na menu
 


Unikli ďalšie pikantné fotky Miley Cyrus: Polonahá pri tetovaní!

Miley Cyrus si stále nestráži dobre svoje súkromie. Možno na to nemá síl, alebo nechce. Inak by sa nemohlo stať, že na internet opäť unikli jej pikantné fotografie. Tentokrát je 18-ročná hviezdička zachytená na fotografiách bez trička, ktoré si vyzliekla preto, aby ju mohli v salóne tetovať.

 
miley_cyrus_tetovanie_3_aceshowbiz.com.jpgMiley Cyrus

Fotografia bola vytvorená začiatkom tohto roka, keď si dala potetovať časť hrudníka. Na fotografii si holú hruď zakrýva flanelom. Miley sa už predtým ocitla v horúcej vode, keď sa na internete objavili obrázky, na ktorých zvádza inú ženu. Na obrázku, ktorý sa objavil v minulom roku, je speváčku a herečku v jednej osobe vidieť, ako sedí na gauči s inou ženou v rozmarnej póze.

 

 

miley_cyrus_zena_3_superficial.com.jpgVtedajšie vyčíňanie mnohí pripisovali drogám aj prehnanej konzumácii alkoholu, dokonca sa našli takí, ktorí tvrdili, že išlo len o stávku. To sa však nezdá byť pravdou. Zdá sa, že Miley je tak trošku exhibicionistka a s uniknutými problémovými fotografiami sa veľmi netrápi. Nakoniec, niekedy nie je nič lepšie ako antireklama, najmä, ak ide o snahu patriť medzi najsledovanejších.


Nuž, tentokrát aspoň nešlo o nič priveľmi nemravné – veď sa nechala len tetovať a niekto ju pri tom odfotil. Keďže sa pozerá do objektívu, je dosť pravdepodobné, že o fotografovi vedela. Ak by nechcela, aby fotografie unikli, mohla sa lepšie postarať o ich ochranu. A čo robí ostatné dni? Minulý týždeň  sa so svojou matkou Tish prechádzala v kratučkých bikinách na brazílskej pláži v Rio de Janeiro. Pravdepodobne si potrebovala oddýchnuť pred vystúpením.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

XEvil cheap

(MashaVor, 12. 12. 2017 20:49)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break almost any anti-botnet protection.
Captcha Bypass Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

azxdrfcde

(ased, 15. 9. 2015 7:45)

aaaaaaaaa

Miley lover :)

(:o :\, 25. 7. 2012 20:08)

Raz som videl na internete ako Miley natacala p***o a uplne ma to zaskocilo a neverim tomu ze by Miley nieco take urobila ale je to pravda?? Please musim to vediet. Dakujem za odpoved. Lolo

Re: Miley lover :)

(Admin., 26. 7. 2012 20:00)

Nie! Miley by v živote nijaké porno nenatočila. Je to slušne a nábožensky vychované dievča!! Určite to bola nejaká žena ktorá sa podobala Miley ale pravá Miley to určite nebola!!!!!

Re: Re: Miley lover :)

(Chrápúň, 21. 10. 2014 15:11)

Áno bola to ona... :)