Choď na obsah Choď na menu
 


Interview s Miley


 1.

101469_big.jpgKde si naposledy jedla?
Teraz pred par minútami v blízkom fast foode,chutí mi tam úplne všetko!Nie som jedna z tých celebritiek, ktoré si potrpia na drahé jedlá, desať chodov. Mne chutia klasické americké jedlá, ktoré jedáva každý druhý Američan.

A koľko máš teraz peňazí v peňaženke?
Asi 5 dolárov, hehe! Nerada nosím v peňaženke veľké peniaze. V dnešnej dobe môžete stretnúť na ulici naozaj kohokoľvek...

Vieš, že si idolom nielen chalanov,ale aj mnohých báb?
No ehm...Keď som surfovala po webe, našla som tam plno blogov o mne, je to super byť slávnou a vedieť, že niekomu na druhom konci sveta sa páčiš natoľko, že sa oblieka ako ty, ale netrúfam si povedať, že som idolom, to by si sa musel spýtať tých fanúšíčiek, hehe!
 
Máš nejaké hviezdne maniere?
Ani nie,uspokojím sa s tým,čo dá príroda,heh!
 
Máš nejaký sex symbol?
Áno, Daniel Craig, ale aj Zac Efron je sexi, hehe!
 
Čo miluješ na živote?
Totálne všetko!
 
A čo neznášaš?
Hm... snáď fyziku...

Rada chodíš do školy?
No...je tam celkom dobre a-nie som tam až tak často, keďže mám plno stretnutí, nahrávaní, takže je to okej.
Aké bola tvoja najhoršia známka na vysvedčení?
Zvyčajne mávam jednotky, dvojky. No raz som dostala aj trojku!

 

 2.

1. Chcela by si byť iba Hannah Montana?photo2.jpg

M: No určite by mi chýbal život Miley, tak asi skôr nie. Ak by som si mohla vybrať, tak by som chcela byť skôr Miley než Hannah. Ale oboje su cool:)

2. O čom bude film Hannah Montana The movie?

Miley Stewart si užíva života popovej hviezdy ako Hannah Montana. Potom prichádza šok - otec ju v lietadle utajil, že nesmeruje do New Yorku, kde na ňu čakajú tisíce fanúšikov, ale vracajú sa na vidiek späť do rodného Tennesse. Miley sa totiž postupom času mení na rozmazlenú hviezdu, ktorá má všetko, čo len chce - a práve to chce jej otec zmeniť. Zo života popovej hviezdy sa stáva život normálne holky. Miley sa chce hneď vrátiť späť - bojí sa, že už sa nebude môcť vrátiť k životu Hanny Montany. Postupom času si ale začne na nový život zvykať a začne sa jej dokonca aj páčiť. Nájde si lásku a nakoniec príde na to, že už nechce žiť dvojitým životom. Rozhodnúť sa o svojej budúcnosti definitívne však nebude jednoduché.

3. Nedávno ti vyšiel novy album. Čím sa líši od predošlích?

Je dospelejší. Napísala som všetky songy okrem dvoch. Môj posledný album Meet Miley Cyrus bol skôr o zoznamovaní so mnou a predstavovaní. Teraz ide oveľa viac do hĺbky a opisujem, čo sa s mojím životom za posledný rok udialo.

4. Málokto vie, že si songy píšeš aj sama. Ako to prebieha?

Písanie songov je to, čo chcem robiť celý život. Nezáleží na tom, ako dlho vydrží toto všetko, čo sa okolo mňa deje, ale skladateľkou a textárkou chcem byť dokonca života.

5.Povedala si že chceš byť dobrým vzorom pre všetkých teenagerov, darí sa ti to?

Myslím že áno, to však neznamená, že ani ja nikdy neurobím chybu, pretože nik nemôže byť perfektný, to sa jednoducho nedá. Najkrajšie veci v živote sú tie, ktoré nie sú perfektné

3.

3910f0c139_34951846_o2.jpgVeľa si koncertovala. Ako si to vydržala bez rodiny a kamarátov?

 

Zo začiatku to bolo veľmi tvrdé - ale teraz nehovorím o turné, ale o úplných začiatkoch mojej kariéry, keď som sa musela presťahovať do Spojených Štátov. Nepoznala som skoro nikoho, nemala som šajnu, komu môžem veriť a na koho sa môžem spoľahnúť. Ako keby som sa brodila močiarom: netušila som, či sa pri ďalšom kroku nepotopím.

Asi ti je často smutno za domovom...
Samozrejme! Tennessee je moja rodná krajina: tam som vyrastala, tam sú moji priatelia, moja rodina. A stále to tvrdím - niet krajšieho miesta na svete!

Iní tam chodia na dovolenku...
A pre mňa je to domov. Som nesmierne šťastný človek, viem.

Kedy si si bola istá,že sa tvoje sny splnia?
Ešte aj teraz mám pocit ako keby to všetko bol len sen. Asi musí uplynúť niekoľko rokov, aby som si uvedomila, že to,čo sa so mnou a okolo mňa deje nie je len rozprávka.

S čím si doteraz najviac bojovala?
So samotou. Úspech je veľmi zvláštna vec, hoci sa zvonka môže zdať, že život hviezd je len pozlátka a lesk, nie je to celkom tak. Po vychytených žúrkach idem "domov"- do hotelovej izby a tam ma nikto nečaká. Nechcem, aby ma ľutovali, vždy som chcela byť speváčkou, ale je dobré, ak ľudia vedia aj to, že tento štýl života má aj svoje tienisté stránky.

Spomenula si dôveru.Ako zistíš,komu môžeš vedôrovať?
Najprv dosť dlho každého nového v okolí ticho pozorujem,neotvorím sa okamžite. Len sedím,pozerám, počúvam, všímam si, analyzujem. Mapujem spoločné názory. Myslím si, že už mám dosť skúseností na to, aby som si za niekoľko minút vedela celkom presne utvoriť obraz o človeku, s ktorým som sa zoznámila.

miley-cyrus-181436.jpgA funguje to?
Väčšinou áno, ale ani ja nie som neomylná. V šoubiznise je veľa egoistov, klamárov a ľudí bez duše. Ak chce byť niekto úspešný, musí sa naučiť hrať podľa ich pravidiel. Aj vtedy, ak ide o špinavú hru.

 

Búrila si sa proti "špinavým praktikám šoubiznisu"?
Samozrejme! Viem, že to na prvé počutie znie dosť komplikovane...Je to ako keď 15-ročnému človeku, ktorý sa pokúša nájsť sa a vyrovnať sa sám so sebou, povedia, že by potreboval nový účes,iné šminky alebo šaty odlišného štýlu.To ťa poriadne zmätie.

To hovoríš z vlastných skúseností?
Žiaľ. Svojho času mi manažment chcel určiť, čo si mám obliecť a aj to,ako mám vyzerať. Potrebovala som vyslobodiť sa zo škatule, do ktorej ma zavreli, pretože som sa cítila ako klaustrofobik zaseknutý vo výťahu. Môj život sa začínal meniť na nočnú moru.Tak som to stopla.

4.

f9274c9b8f_67382711_o2.jpgCHATUJEME S MILEY

Chcem byť bre baby dobrým vzorom!

Čaf, Miley, ako sa máš?
- supeeer!!! Som v hotelovej izbe v New Yorku a práve som sa vrátila z nákupov a
prenasledovali ma paparazzi, hehe! Bláznivý deň!
Si prvý krát v NY?
- Nie, chodím sem pravidelne
Už si tu aj vystupovala, však?
- Áno v parku. Spievala som pesničky Hannah Montany z nového albumu. A potom som robila jed
en rozhovor za druhým. V deň vydania albumu som vystupovala v L.A.
Niektoré texty si vraj písala sama. Je to pravda?
- Hej, je to pravda. Album je vlastne dvojcédečko, na jednom CD je Hannah Montana a na druhom Miley Cyrus a moje skutočné ja na albume je novinka. Je to úplný kontrast medzi dvoma štýlmi. Hannah znie úplne inak ako ja. Sú to naozaj dve rôzne postavy.
Miluješ nakupovanie?
- Veľmi rada nakupujem. Dnes popoludní vyrazíme s mamou na ďalší záťah.
Maš záujímavý štýl obliekania...
- Prečo? Myslím si, že sa obliekam úplne normálne. Mám rada džínsy a biele tričká. Pekné topánky a niekedy si na seba hodím len také tielko. To záleží na nálade. V seriáli si musím obliekať rôzne veci, ale v súkromí sa obliekam č najpohodlnejšie.
Máš svoju obľúbenú značku??
- Milujem Juicy Couture. A tiež okuliare od Diora. Nakoniec, nikdy nevynechám
miley-cyrus-pose-13751.jpgnákup v  Forever 21. Majú tam skvelé veci a vôbec nie drahé...
Aké to je, keď v seriáli spolu s tebou hraje aj tvoj otec? To asi musíš byť stále slušňačka a tak, nie?
- Ocko je skvelý a vôbec mi nevadí, že počas nakrúcania je stále so mnou, priam naopak. Keď som bola malá, často bol preč na turné, takže teraz si ho užívam. Je super, že je so mnou v seriáli. Moji rodičia su obidvaja úplne v pohode!
Zabuchla si sa už do nejakej celebrity?
- Hm...Páči sa mi Orlando Bloom a Jude Law...Sú maximálne sexi!
Chcela by si niekedy spievať s niektorou tvojou star?
- Jasné. Strašne rada by som si zaspievala s Kelly Clarkson. Náhodou aj ona teraz vydala  svoj album. My dve by sme to určite poriadne rozbalili, hehe!
Aký je to pocit, stáť sa  veľkou hviezdou ešte v tínedžerskom veku?
- Som veľmi rada, že sa deckám páčim. Je to skvelý pocit, ale tiež aj veľký tlak na zodpovednosť. Pomáha mi to zlepšovať sa. Nesmiem ich sklamať!
Pre mnohé baby si veľkým vzorom. Čo robíš preto, aby si si tento imidž udržala a nič nepokazila?
- Žijem a správam sa tak, aby si každá baba mohla povedať, že chce byť ako ja. Chcem byť dobrým vzorom bez výčitiek a nezáleží na tom, s kým som ,alebo čo si obliekam. Myslím si že na tom nie je nič zlé. Ale mnohí si ma idealizujú, lebo tínedžeri radi snívajú...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Recommendations: how to promote your smileymiley.estranky.sk

(Latonyaeloli, 26. 3. 2018 2:12)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any anti-bot protection.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

XEvil break captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaVor, 12. 12. 2017 19:40)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any antibot CAPTCHA's.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

Česká Republika

(Natálka, 13. 12. 2012 20:20)

Ahoj jmenuji se Natálka, píšu jsem protože si myslím že by to k tobě mohlo dojít, a nebo to tu jen tak bude stát a bude to číst někdo jiný, ale i tak bych jsem chtěla něco napsat. Si můj největší vzor, mám tě natolik ráda a moje největší přaní by bylo tě vidět a mít s tebou fotku a kdyby ne tak jen tě vidět par metru z dálky ... Koukám na tebe jen v televizi :D a na internet ( blog, zprávy, časopisy, novináři). Od malinka tě beru jako muj vzor .. mám dlouhé vlasy jako ty ( no už né už jsi se dala ostříhat ) ...:D, viděla/ dívám se na tvůj seriál Hannah montana, viděla jsem i tvé filmy atd . Snažila jsem se mít i tvojí postavu i skládám písně jako ty snažím se být jako ty, ale tedkon mě zamrzelo to že si se dala ostříhat, od mala brečím a bojuji za svoje vlasy je to k smíchu to vím .. ale tedkon je k smíchu to že já brečím kvuli tomu že se mi přimlouvá i tvuj sestřih, všichni mě říkají at to nedělám, ale já už jsem z toho všeho pomatená .. ale také co mě zamrzelo na tobe bylo to že si se změnila už nejsi jako Hanna ale už si jiná Miley, promin ale měla jsem ráda starou Miley / Hannu, která se snažila u malých dětí vykouzlit usměv na tvaři ale tedkon co vidí na internetu jsou tvoje proměny - vlasy, kouříš, tvrdší vystoupení a další věci ... ale je to tvuj život a měla by se nad sebou zamyslet co budeš dělat než to uděláš ..

Re: Česká Republika

(Nikol, 3. 6. 2013 23:39)

Ty by si sa mala nad sebou zamysliet :D kolko máš rokov? 9? 10? Miley nehovorí po česky a už vôbec nevie o tejto stránke... A je už dost dospela na to aby jej nejaké decko hovorilo čo ma robiť. Aj ty sa zmeníš, Miley nebude mať navždy 15 rokov