Choď na obsah Choď na menu
 


Skoro si odsekla prst

Krájala si zeleninu pre svoju mamu a priateľa. Pripravovala im šalát a Miley sa pošmykol nožík a skoro si odsekla prst. Naozaj! Samozrejme že každý sa raz porežeme, ale toto mohlo dopadnúť omnoho horšie.

Naviac, na internete vyšla fotka, kde Miley drží žiletku pri svojej ruke ako keby sa išla porezať. Bulvár sa trochu strhol ale potom vyskočil Mileynin kamaráta a všetko vysvetlil.

"Je to iba náramok ktorí Miley nosí už niekoľko rokov. Jasné že Miley sa nereže a netrpí samoubližovaním. Je to iba také želiezko na náramku a iba ho ukazuje do kamery, nič iné."

 

Miley Cutting Blade

Síce to tak vyzeralo ale teraz vieme, že Miley je úplne v pohode, neberie drogy ani nič podobné akurát fajčí. V knihe Miles To Go, ktorú vydala keď mala 16 rokov tvrdila, že nikdy nebude fajčiť, že je to ako keby ste rozbili gitaru a dúfali, že ešte bude hrať. A čo je potom toto Miley??

miley-cyrus-smoking-a-cigarette.jpg

Miley síce vie, že jej to škodí, ale to ju vôbec nezastavuje a ku tomu drží bezlepkovú diétu a chodí cvičiť Pilates 6 krát do týždňa. Miley sa veľmi o svoje zdravie nestará, pretože toto jej zjavne dosť škodí. Nie je veľký príklad pre jej mladých fanúšikov. Paparazziovia tvrdia, že Miley v poslednom čase dosť času trávi na balkóne pofajčievaním cigariet. Žeby bola nervózna s toho, že je zasnúbená?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

aj ja

(Anka, 7. 7. 2012 13:41)

Aj ja má bezlepkovú diétu :D Asi Miley z normálneho jedla nafukuje:)

Re: aj ja

(karin, 16. 8. 2012 18:26)

mas pravdu