Choď na obsah Choď na menu
 


Miley chce mať kopu detí s Liamom

77822346.pngMiley sa iba nedávno zasnúbila s Liamom a už sa špekuluje o ich deťoch. Miley totižto chce mať s Liamom kopu detí. Liam chce s Miley vytvoriť rodinku čo najskôr ale Miley chce počkať ešte aspoň 5 rokov, ale i tak nad tím rozmýšľa. Zdroj HollywoodLife oznámil:

 

"Ona chce mať naozaj veľa detí, pretože má kopu sestier a bratov. Keď sa stane matkou, chce mať tiež takú veľkú rodinku. Je samozrejmé, že po svadbe sa to na Miley spustí, ale ona chce ešte počkať a užívať si. Miluje svoje telo a pre to chce nejaký čas stráviť ako "sexy manželka".  Miley taktiež postráži dcérku Chrisa (brat Liama) Indiu Rose kedykoľvek to potrebuje.  Nevyvoláva jej to nutkanie spraviť si dieťa rýchlejšie ako chce, ale páči sa jej to. Dieťa môže prísť neskôr - pokiaľ sa niečo nestane."

Starší brat Luke Hemsworht tiež urobil rozhovor s Entertainment Weekly o Miley Cyrus! Nedávno sa zasnúbili ale fanúšikovia si myslia, že ich svadba nie je príliš ďaleko:

088673-luke-hemsworth.jpg"Miley je skvelá. Miluje naše deti a naše deti zase absolútne milujú ju. Získala si naše srdcia. Pripadá mi to naozaj zaujímavé. Aj keď je mladšia ako Liam, v niektorých veciach sú si naozaj podobný. Myslím, že veľa ľudí si neuvedomuje, ako sa milujú. Perfektne sa doplňujú."

 

miley-cyrus-floyd-walk.jpgA čo si myslíte vy o Miley a Liamovi?? Čo myslíte, kedy sa vezmú? Kopu ľuďom a bulváru sa zdá, že Miley bude mať svadbu 23. novembra. Prečo? Pretože Miley miluje tento dátum a často ho zverejňuje na twitteri ako "1123". Takže je dosť zrejmé, že by sa mali vziať tohto dátumu. Čo si myslíte vy?? Vstúpi Miley do zväzku manželského na jej 20. narodeniny?

A ešte nemáme určené miesto svadby. Ja si myslím, že sa môžu zobrať buď v Californii, pretože tú ma Miley rodinu a kopu priateľov, alebo v Tennesse pretože sa tam narodila a miluje to, alebo v Austrálii. Možno nás Miley prekvapí a zosobáši sa niekde úplne inde. Ale ja si myslím, že tieto tri miesta sú najpravdepodobnejšie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Recommendations: how to promote your smileymiley.estranky.sk

(Latonyaeloli, 26. 3. 2018 19:55)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can solve almost any anti-bot protection.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

XEvil solve 99% types of captchas

(MashaVor, 12. 12. 2017 19:16)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break almost any anti-botnet captcha.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

Happy

(Miley Cirus, 24. 12. 2013 17:53)

haloo happy birthay selena gomez.