Choď na obsah Choď na menu
 


Miley Cyrus - Lila hospitalizovaná!!

reg_634.mileycyrus.jlc.10312.jpegKaždie vie, ako Miley miluje svojich psíkov. Pred pár dňami však Mileynin psík malá Lila vážne ochorela a išla do nemocnice kde bola hospitalizovaná. Miley taktiež požiadala svojich fanúšikov aby sa za Lilu modlili a držali jej palce aby sa čoskoro uzdravila.
"Prosím modlite sa za moje dievčatko Lilku,...je v nemocnici. Mám zlomené srdce. Prosím posielajte jej svoju podporu aby sa čoskoro uzdravila". Je to naozaj smutné!. Miley dokonca povedala že Lila jej v poslednej dobe bola bližšia než ktokoľvek iný a je to ten najdôveryhodnejší psík na svete! "Prečo vlastne potrebujem ľudských priateľov?" Tweetla Miley vo Februári. "Lila ma bude vždy milovať a to väčšina ľudí nedokáže." Psíka Lilu Miley našla na ulici tak ako aj jej ďalších 4 psích miláčikov -
Happy, Ziggy, Mary Jane a Floyd. Ale našťastie sa Lila pred pár dňami už vrátila z nemocnice a darí sa jej zatiaľ dobre! Mileynina mama Tish nedávno zavesila na internet pár fotiek, kde malá Lila oddychuje v mäkkúčkom košíku a Matte ju stráži. K týmto dvom roztomilým fotkám dodala - "Mate stráži Lilu. Chodí všade kde aj Lila, tak zlaté." Držíme palce aby sa Lila čo najskôr uzdravila!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Latonyaeloli, 26. 3. 2018 22:18)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any anti-bot CAPTCHA's.
Captcha Bypass Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

s

(s, 19. 10. 2012 21:45)

niečo nové o miley cyrus

mmmm

(mončAa, 16. 10. 2012 17:23)

Dajte nový člaánok n
o cyrus