Choď na obsah Choď na menu
 


Miles To Go...

Možno ju poznáte, možno nie. Pre tých ktorí ju ešte nepoznajú, tak tu vám dávam opis:images3.jpg"Miles To Go" je kniha ktorú Miley vydala. Začala ju písať v 14-tich rokoch a skončila v 16. Táto kniha je samozrejme o Miley. Sama ju napísala a je to taký jej životopis ktorý na internete nenájdete, takže sa nebojte že tam bude to, čo už viete. Stavím sa, že to nevie nikto, dokým si to neprečíta! Rozpráva o jej problémoch keď bola malá, a spoločne s Miley preputujete od jej obyčajného, normálneho detstva, ku 16. ročnej  kráske a bohatej teenagerke. 
Približne keby ste to čítali hneď od začiatku do konca s krátkymi prestávkami, tak by vám to trvalo asi tak 8 hodín. Samozrejme každý číta iným tempom, ale chcem tím naznačiť, že táto kniha je dosť hruba, a neprečítate ju len tak za pol hodinu! Má 273 strán a v knihe sa nachádzajú aj súkromné obrázky z detstva, keď napr. cestovala do Londýna a pod. Miley rozpráva o tom, ako stratila kamarátov, ako sa cítila nechcená, odstrčená. O tom, ako žila v Tennessee, pásla kone, kŕmila sliepky a zabávala sa so svojimi súrodencami. O prvom kástingu Hannah Montana, o tom čo miluje a čo neznáša.  Pri čítaní tejto knižky sa prenesiete do sveta Mileyniných spomienok. Táto kniha je hlavne pre veľkých fanúšikov Miley Cyrus. Je to humorná knižka kde sa zasmejete s Mileyninymi srandičkami, možno trošku posmútite, ale určite to bude stáť zato!!

blog110309_miley2.jpgKúpite ju v českom vidaní ako "Milníky na mé cestě".  Ale nebojte sa, určite budete rozumieť aj keď vám čeština veľmi nejde.
Stojí okolo 10 eur ( +/-).
Ešte ju nemám celú prečítanú, pretože som ju dostala na Vianoce 2011, ale hneď ma zaujala. Už som prečítala 41 strán, a dozvedela som sa toho dosť veľa, zasmiala som sa a určite ju odporúčam aj Vám......fanúšikom jednej  (pre mňa) najväčšej a najžiarivejšej hviezde dnešnej doby....MILEY CYRUS!

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

XEvil can solve 99% types of captcha

(MashaVor, 13. 12. 2017 23:30)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break almost any antibot protection.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

láska

(Erik András, 20. 4. 2015 21:17)

Viem ze láska je velmi trpezliva a viem ze bude dobre ked nieco viriesime. :)

fíha

(tereza, 24. 6. 2012 17:06)

super ale kde si hu kupim?

Re: fíha

(Adminka , 24. 6. 2012 20:47)

V nejakom kníhkupectve, Keď ju nemajú, tak si ju možno budeš môcť objednať. Určite sa ku nej nejako dostaneš.