Choď na obsah Choď na menu
 


Miley na Floride

Miley bola zachytená spolu s jej priateľom 13. Júna 2012 na Floride v Miami. Miley na Floride strávila dobrých pár mesiacov, pretože pracuje na novom CD. V súčasnej dobe sú Miley a Liam oddelení, pretože Liam nakrúca nový film s názvom "Empire State" a Miley na twitter napísala, že jej hrozne chýba a jej mama Tish tiež. Ale pokiaľ je horúco, tak si Miley užíva v bazéne alebo na nákupoch, v štúdiu. A tak to bolo aj teraz.

 

 

Miley Cyrus Says So Long to the Sunshine State » Celebrity Gossip
 
A taktiež sa pozrite na čudné oblečenie, ktoré si Miley zobrala keď išla s Happym vonku - toho si totižto na Floridu zobrala tiež.

miley cyrus american apparel shirt

miley cyrus bec & bridge anja crochet skirt

miley cyrus sheer dress

 

miley cyrus see through dress

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

XEvil 4.0 breaks CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaVor, 13. 12. 2017 10:23)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can solve any anti-botnet protection.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

Re: Re: hahahha

(Admin., 20. 6. 2012 14:12)

Hm...presne neviem o čom to hovoríš, pretože toto som napísala ja sama, nie je to odkopírované, Informácie čerpám rôzne, z bulváru, s nejakých zahraničných stránok, ale prepisujem to podľa seba. Priznávam, že niečo mám odkopírované, ale mám dokopy 68 príspevkov a keď si vypočítam, že s toho mám možno 15 odkopírovaných, tak neviem či stojí za to vymazať túto stránku. Kopu stránok čerpá informácie z iných takže neviem, či nájdeš niekedy stránku, kde sa nedozvieš to, čo už si dávno vedel, a tá poznámka, že nič neviem o Miley. Nemyslíš, že je to trošku prehnané? O Miley sa zaujímam už 7 rokov, viem o nej všetko, ale nie všetko pridávam na stránku a našla som veľa stránok ktoré boli o Miley, síce som tam možno našla nie čo nové, ale úprava bola na prd žiadne obrázky, pracovanie s textom nič, takže stránky nie sú len o tom, aby sa človek tu dozvedel niečo nové, ale aj o tom, aby sme sa so svojimi skúsenosťami podelili s ostatnými, vytvárať stránku je zábavné ale aj náročné, a preto sa hlavne cení snaha, a preto nekritizujem iné stránky, kde dokopy nič nie je. A tu máš niečo, čo nenájdeš v bulvári:
Miley Cyrus na SNL
Miley je späť
Miley pomáha zvieratám
Miles To Go
Miley žiari krásou
Vedeli ste...
Mileynin šatník - všetko som napísala sama..mám pokračovať?

hahahha

(jano, 19. 6. 2012 18:42)

ci je to opalovac ved take slovo neexistuje ???
nic nevies o miley vsetko si skopiroval/a isiel som na bulvar a presne to iste bolo pisane ze miley mala kratke saty , zvieratka jej ..... radsej si urob novu stranku je super ale okopirovana a to si mozem zrobit aj ja :( je to zli sen co ti robis skus nieco napisat co nenajdem v bulvari alebo na pikoskach ...