Choď na obsah Choď na menu
 


Mileyniny rodičia sa rozvádzajú

Rodičia Miley Cyrus sa rozvádzajú

 

miley-parents.jpgLeticia "Tisch" Cyrus (49) a Billy Ray Cyrus (49), rodičia úspešnej speváčky a herečky Miley, sa po 17 rokoch rokoch rozvádzajú.

Informoval o tom pár v oficiálnom vyhlásení pre "people.com". V ňom sa uvádza: "Ako si určite viete predstaviť, je to pre nás a našu rodinu ťažké obdobie. Snažíme sa, prekonať naše osobné problémy. Vážime si, váš záujem a modlitby."

Rozvodové dokumenty boli na súd v Tennessee doručené v stredu (27. 10.). Ako dôvod je uvedená klasická formulka: Neprekonateľné rozdiely.

Informovaný zdroj pre "E! Online" naznačil, že za rozvodom je niekto tretí a dodal: "Rozhodnutie sa rodilo už dlho. Je to tak pre oboch lepšie."

billy_ray_cyrus_and_tish_cyrus.jpg

 

Pár má 5 detí: Miley, Noah Lindsey, Brandi, Trace a Braison Cyrus. Staršie setry Miley Cyrus pochádzajú z predošlého vzťahu matky Leticie a Billy Ray Cyrus si ich po svadbe možno adoptoval ale ja tomu veľmi neverím

Tracy Cyrus (21) bol gitarista, skladateľ a spevák v kapele "Metro Station". V roku 2010 založil skupinu "Ashland High".

Otec Billy Ray Cyrus je známy americký spevák country a herec. Leticia, ktorá má prezývku Tisch, pracuje ako manažérka svojej dcéry Miley.

 

 

EŠTE NIEČO :

 
cyrus_family.jpg
Nové informácie hovoria ,že v rodine Cyrusovcou je tom čím ďalej horšie. Po tom čo na povrch vyplávala údajná nevera Tish s Bretom Michaelsom priniesol denník Yikes nové správy.
Denník uviedol ,že Tish ako aj Billy Ray sa snažia získať kontrolu nad svojou dcérou ,ktorá je popová hviezda Miley Cyrus.Billy Ray zistil, že ho Tish pred svojou dcérou Miley ohovára a chce si ju získať na svoju stranu. Keď sa to Billy dozvedel ihneď vybuchol .

,,Billy kričal na Tish hrozné veci, "povedal zdroj.,,Potom začal kopať do dverí."Táto hádka vypukla potom ,čo sa Billy snažil získať svoju dcéru späť ,ale Tish zasiahla.
Tish sa pred Billyho hnevom zamkla v spálni a on jej búchal neustále na dvere a kričal:,,Poď sem a hovor so mnou,k****!"
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(Latonyaeloli, 26. 3. 2018 2:09)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break almost any antibot captcha.
Captcha Bypass Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

PRE FANUŠKOU

(MILEY, 5. 10. 2012 20:47)

LIDIČKY PIŠTE MI NUDIM SA VŠETKO MÁM NATRENOVANÉ ZITRA MAM KONCERT