Choď na obsah Choď na menu
 


Miley zachránila psíka!!

Občas síce parkuje na miestach vyhradených postihnutým, pofajčieva vodnú fajku naplnenú údajnou šalviou, a snaží sa svet presvedčiť, že má herecký talent, ale zdá sa, že srdce speváčky Miley Cyrus je na správnom mieste. Človek, čo preukazuje toľko lásky nemým tváram, nemôže byť zlý alebo zákerný.

miley_cyrus_zlte_saty_prsia_heroes_sita_11.jpgMiley s priateľom, austrálskym hercom Liamom Hemsworthom, vlastnili už tri šteniatka, keď ich kroky zaviedli k štvrtému psíkovi, čiernohnedému mixu rottweilera s beaglom. Slovami Miley: „Bol ponechaný v krabici pred Walmartom. Nerozumiem, ako dokážu byť ľudia takí krutí. Preto sme ho pomenovali Happy.“ Tým, že sa Miley nenechá odradiť faktom, že Happy nemá papierový pôvod, a jeho povaha a konečný výzor po dovŕšení dospelosti sú otázne, je pre svojich fanúšikov vzorom. Milovať treba bez podmienok a šancu si zaslúži každé stvorenie. „Niekedy si myslím, že to nie my zachránime ich, ale naopak, oni spasia nás. Prináša veľa lásky do môjho života. Sme OBAJA veľmi vďační,“ dodáva Miley na adresu Happyho, zatiaľ čo zaplavuje svoj twiter účet jeho fotografiami.

Stačí jeden pohľad do hlbokých očí šteniatka  Happyho a človek, ktorý nie je z kameňa, musí podľahnúť. Šteniatka vedia, akú majú nad ľuďmi moc. Znečistený koberec, zničené topánky alebo rozbitá vodná fajka? Jeden utrápený pohľad a je po Mileyinom hneve.

 

Takto vyzerá Mileynin nový psík, Happy. Miley má naozaj dobré srdce!!!

http://www.celebitchy.com/wp-content/uploads/2012/05/miley-3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Free XEvil Demo can solve 99% types of captcha

(MashaVor, 13. 12. 2017 10:01)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break any antibot CAPTCHA's.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

Vzkaz

(Hannah Montana/Petra, 12. 5. 2012 11:05)

Som rada že tento web začal z novými informáciami.
Supéééééééééééééééér stránka len tak dalej.

A môže sa kopírovať?

Re: Vzkaz

(Admin., 12. 5. 2012 12:21)

Niečo áno a niečo nie. Tento príspevok môžeš odkopírovať. A určite budem pokračovať na tejto stránke, len teraz robím veľa stránok naraz tak trošku nestíham :)) Ale takáto podpora...ďakujem :D